به نام خداوند قادر متعال که هر چه داریم از الطاف بیکران اوست. شرکت داده پویشگر فراسان از بدو تأسیس در تلاش بوده است با نوآوری در ارائه خدمات و محصولات و ایجاد تحول در برخی از فرآیندها و تقویت سرمایه‎ های انسانی خود در مسیر ارتقاء برند “فراسان” گام برداشته و هر چه بیشتر خود را به برترین‎ های صنعت پرداخت نزدیک نماید.

امروز به خود می ‎بالیم که توانسته ایم با ایجاد یک شبکه توزیع گسترده در سراسر کشور، بستر ارائه خدمات و محصولات متنوعی را در حوزه پرداخت الکترونیک به هموطنان عزیزمان در هر کجای ایران که هستند فراهم نماییم.

اذعان می دارم که ما تمام دستاوردهای شرکت را مدیون گنجینه ارزشمند سرمایه های انسانی خود و مردمی هستیم که در مدت فعالیت این شرکت به ما اعتماد کردند و جزئی از خانواده ما شدند.

اما رسیدن به یکی از وسیع ترین شبکه های توزیع کشور و ارائه بهترین و با کیفیت ترین خدمات در سریع ترین زمان ممکن، همچنان اولویت ما خواهد بود، همچنین افزایش بهره وری و ارتقا سهم بازار و وفادارسازی مشتریان را هرگز فراموش نخواهیم کرد و بی تردید کماکان با حمایت مشتریان، شرکاء و سرمایه های انسانی و شما مردم عزیز است که می توانیم در مسیر پیشرفت و خدمت گام برداریم.

امید که همه ما با اتکا به ظرفیت ها و توانمندی های خود و بهبود نقصان ها و ضعف ها، رویاهای بزرگ امروزمان را محقق ساخته و در سال های بعد از آن به عنوان خاطرات شیرین یاد کنیم.

مصطفی روح الامین