Menu

دعوت به همکاری

بدینوسلیه به اطلاع هموطنان عزیز و علاقمندان به عرضه خدمات و محصولات حوزه پرداخت الکترونیک می‌رساند: شرکت داده پویشگر فراسان به عنوان پیمانکار رسمی شرکت‌های بانکی در نظر دارد به منظور گسترش شبکه توسعه‌بازار در استانهای آذربایجان شرقی، اردبیل، ایلام، بوشهر، خراسان جنوبی، خراسان شمالی، سمنان، سیستان و بلوچستان، کرمان، گلستان، هرمزگان و یزد، تعدادی نماینده مجرب در چهارچوب قوانین بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران و ضوابط و مقررات داخلی شرکت پذیرش نماید. موضوع فعالیت نماینده بطور کلی جذب و معرفی پذیرندگان ابزار پذیرش بانکی مانند دستگاه کارتخوان، درگاه پرداخت اینترنتی و ... از طریق فعالیت‌های بازاریابی و تبلیغاتی است، جهت کسب اطلاعات بیشتر راهنمای اخذ نمایندگی را دانلود نمایید.

   

   1. تابعیت دولت جمهوری اسلامی ایران و اعتقاد به یکی از ادیان رسمی کشور

   2. عدم اعتیاد به مواد مخدر

   3. عدم حجر و برخورداری از سلامت روانی

   4. نداشتن سوء پیشینه کیفری و عدم منع فعالیت از نظر نظام بانکی کشور

   5. دارا بودن حداقل مدرک تحصیلی دیپلم

   6. دارا بودن مهارت‌ کاربری کامپیوتر و اینترنت

   7. آشنایی با کاربرد ابزارهای پرداخت بانکی و شناخت بازار هدف

   8. توانایی جذب پذیرنده از طریق فعالیت‌های بازاریابی و تبلیغاتی

 

1.         ابتدا فایل راهنمای اخذ نمایندگی را از اینجا دانلود و مطالعه نمایید.

2.         از اینکه شرایط و مدارک مورد نیاز برای اخذ نمایندگی را دارید اطمینان حاصل نمایید.

3.         سپس درخواست خود را از طریق کلیک بر روی دکمه زیر و با تکمیل و ارسال فرم اطلاعات متقاضیان ثبت نمایید.

4.         برای ثبت‌نام ارسال تصویر کارت ملی جهت تأیید مشخصات و تشکیل پرونده الزامی است.

5.         پس از ثبت‌نام، سایر مراتب از طریق ایمیل و تلفن همراه متقاضی اطلاع رسانی خواهد شد.

برای شروع به کار به عنوان نماینده شرکت فراسان چه مهارت‌هایی باید داشته باشیم؟

فعالیت نماینده توسعه بازار، جذب و معرفی پذیرندگان دستگاه کارتخوان، درگاه پرداخت اینترنتی و قبوض شناسه‌دار اختصاصی از طریق فعالیت‌های بازاریابی و تبلیغاتی است در نتیجه همین که نماینده به اندازه تشخیص کاربرد این سرویس‌ها برای شناسایی بازار هدف آگاهی داشته باشد کفایت می‌کند. همچنین نحوه کار با سامانه مدیریت بازاریابی پویش بطور کامل و با تمام جزئیات توسط شرکت فراسان آموزش داده می‌شود.

آیا برای اخذ نمایندگی باید دفتر کار تهیه کنیم؟

داشتن دفتر کار برای هر کسب و کاری از لحاظ اعتبار بخشی می‌تواند حائز اهمیت باشد اما با توجه به درخواست بسیاری از متقاضیان اخذ نمایندگی و عدم ضرورت با توجه به اینکه جذب پذیرنده از طریق مراجعه حضوری به محل کار و یا ثبت‌نام بصورت اینترنتی امکانپذیر است و به منظور کاهش هزینه‌های نمایندگان برای شروع فعالیت، داشتن دفتر کار از شرایط اخذ نمایندگی نمی‌باشد اما نماینده می‌تواند به صلاح دید خود نسبت به راه‌اندازی دفترکار اقدام نمایید.

مزایای دستگاه‌های کارتخوانی که به نمایندگی از شرکت فراسان بازاریابی می‌کنیم چیست؟

1ـ نصب دستگاه برای پذیرنده هیچ هزینه‌ای ندارد و کاملا رایگان است. 2ـ پشتیبانی رایگان است. 3ـ نیازی به مراجعه پذیرنده به بانک نمی‌باشد، 4ـ نیازی به ودیعه‌گذاری یا بلوکه کردن حساب نمی‌باشد. 5ـ دریافت مدارک، عقد قرارداد و نصب دستگاه در محل کار پذیرنده انجام می‌شود. 6ـ در صورت داشتن اجاره‌نامه یا سند مالکیت نیازی به ارائه جواز کسب نمی‌باشد. 7ـ حساب پذیرنده جهت اتصال به دستگاه کارت‌خوان می‌تواند از هر بانکی باشد (به غیر از کوثر، انصار و کارآفرین). 8ـ ارائه پنل اختصاصی به پذیرنده جهت مشاهده آنلاین تراکنش‌ها و گزارشگیری ضمناً خود نماینده با مسئولیت خود و بر اساس درصدی از کارمزدهای طرح‌های توسعه بازار می‌تواند نسبت به اجرای طرح‌های تشویقی مانند کارت هدیه مشروط بر تراکنش و ... اقدام نماید.

آیا نصب و پشتیبانی هم به عهده نماینده می باشد؟

خیر، نماینده فقط نسبت به جذب و معرفی پذیرنده اقدام نموده و مسئولیت نصب و پشتیبانی دستگاه POS و همچنین راه‌اندازی و پشتیبانی درگاه پرداخت اینترنتی به عهده PSP بانکهاست.

سامانه مدیریت بازاریابی پویش چیست؟

سامانه پویش یکی از محصولات نرم‌افزاری شرکت داده پویشگر فراسان است که بطور اختصاصی به منظور بستر سازی بازاریابی اینترنتی خدمات بانکی و پرداخت عرضه شده است. علاقه‌مندان به فعالیت در حوزه پرداخت الکترونیک از طریق این سامانه به سادگی و بدون نیاز به دانش فنی بالا و با کمترین سرمایه، می‌توانند نسبت به معرفی دقیق و ارائه خدمات متنوع پرداخت الکترونیک اقدام و کسب درآمد نمایند. جهت کسب اطلاعات بیشتر فایل راهنما را دانلود و مطالعه نمایید.

آیا برای کار با سیستم‌های مربوطه به تخصص یا دانش خاصی نیاز دارم؟

خیر، محیط کاربری سامانه مدیریت بازاریابی به زبان فارسی طراحی شده و کار کردن با آن بسیار ساده و کاربر پسند است و شما نیازی به دانش فنی خاصی ندارید. ضمن اینکه تمام مراحل راه اندازی سامانه توسط شرکت فراسان انجام می‌شود و همراه با تحویل سامانه مستند آموزش کار با پنل مدیریت و سایر بخش‌های مربوطه برای نماینده ارسال می‌شود.

برای اخذ نمایندگی شرکت فراسان چه میزان سرمایه‌ لازم است؟

تهیه و راه‌اندازی محصولات نرم‌افزاری شرکت فراسان برای متقاضیان هزینه دارد، که در فایل راهنمای اخذ نمایندگی کاربردها و قیمت آن بطور کامل توضیح داده شده است، اما برای اعطای نمایندگی و یا تمدید قرارداد نمایندگی هیچ هزینه‌ای از متقاضی دریافت نمی‌گردد. مسئولیت سایر هزینه‌های مربوط به امور نمایندگی مانند تهیه دفتر، تجهیزات، تبلیغات و ... به عهده نماینده می‌باشد.

اگر بخواهیم فقط در زمینه بازاریابی POS یا IPG کار کنیم باز هم راه‌اندازی سیستم‌ها ضرورت دارد؟

خیر، در صورتی که ساکن استان اصفهان هستید می‌توانید درخواست خود را برای بازاریابی یکی از سرویس‌های POS یا IPG ثبت نمایید، اما در سایر استان‌های کشور، شرکت فراسان به هیچ وجه بصورت مستقیم بازاریاب استخدام نمی‌کند بلکه مسئولیت توسعه بازار در سایر استان‌ها به عهده نمایندگان شرکت می‌باشد.

نماینده شرکت فراسان در چه محدوده‌ای می‌تواند فعالیت داشته باشد؟

در صورت اخذ نمایندگی در سطح استان محل اقامت مطابق با مفاد قرارداد مجوز فعالیت خواهید داشت.

آیا در استان‌هایی که در متن آگهی عنوان نشده است پذیرش نمایندگی ندارید؟

خیر، به غیر از استان‌های ذکر شده در متن آگهی یعنی آذربایجان شرقی، اردبیل، ایلام، بوشهر، خراسان جنوبی، خراسان شمالی، سمنان، سیستان و بلوچستان، کرمان، گلستان، هرمزگان و یزد در سایر استان‌ها به هیچ عنوان متقاضی پذیرفته نمی‌شود.

اطلاعات تماس

سوالات خود را در خصوص اخذ نمایندگی از طریق یکی از پیام رسان‌های زیر مطرح نمایید، همکاران ما در اسرع وقت پاسخگوی شما خواهند بود.

از طریق پیام رسان امکان لینک به منابع و تبادل فایل مانند ارسال رزومه توسط شما و مستندات آموزشی توسط ما فراهم می‌شود؛ همچنین همواره به سوابق گفتگو دسترسی خواهیم داشت.


ساعت پاسخگویی روزهای غیر تعطیل 8:15 الی 16:00 و پنجشنبه‌ها 8:15 الی 12:30

آدرس: اصفهان ـ ردانی پور ـ خیابان استاد شهریار جنوبی ـ ساختمان 131 ـ واحد 2

تلفن : 03133456911

ایمیل : support@farasan.ir

شماره پیام رسان ها: 09037692176

سامانه پشتیبانی : support.farasan.ir

سامانه پیام کوتاه: 30004005334005

دی ان ان