Menu

دعوت به همکاری

بدینوسلیه به اطلاع هموطنان عزیز و علاقمندان به عرضه خدمات و محصولات حوزه پرداخت الکترونیک می‌رساند: شرکت داده پویشگر فراسان به عنوان پیمانکار رسمی شرکت‌های بانکی در نظر دارد به منظور گسترش شبکه توسعه‌بازار در سراسر کشور، تعدادی نماینده مجرب در چهارچوب قوانین بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران و ضوابط و مقررات داخلی شرکت پذیرش نماید. موضوع فعالیت نماینده بطور کلی جذب و معرفی پذیرندگان ابزار پذیرش بانکی مانند دستگاه کارتخوان، درگاه پرداخت اینترنتی و ... از طریق فعالیت‌های بازاریابی و تبلیغاتی است، جهت کسب اطلاعات بیشتر فایل PDF راهنمای اخذ نمایندگی را از طریق لینک زیر دانلود و مطالعه نمایید.

تذکر: ظرفیت در استان‌های اصفهان، تهران، البرز، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، خوزستان، لرستان و شهرستان‌های زاهدان، سرباز، شهرکرد، سیرجان، مانه و سملقان، تنگستان، سنندج، مرودشت، میاندورود و ساری تکمیل شده است.

   

   1. تابعیت دولت جمهوری اسلامی ایران و اعتقاد به یکی از ادیان رسمی کشور

   2. عدم اعتیاد به مواد مخدر

   3. عدم حجر و برخورداری از سلامت روانی

   4. نداشتن سوء پیشینه کیفری و عدم منع فعالیت از نظر نظام بانکی کشور

   5. دارا بودن حداقل مدرک تحصیلی دیپلم

   6. دارا بودن مهارت‌ کاربری کامپیوتر و اینترنت

   7. آشنایی با کاربرد ابزارهای پرداخت بانکی و شناخت بازار هدف

   8. توانایی جذب پذیرنده از طریق فعالیت‌های بازاریابی و تبلیغاتی

 

1.         ابتدا فایل راهنمای اخذ نمایندگی را از اینجا دانلود و مطالعه نمایید.

2.         از اینکه شرایط و مدارک مورد نیاز برای اخذ نمایندگی را دارید اطمینان حاصل نمایید.

3.         سپس درخواست خود را از طریق کلیک بر روی دکمه زیر و با تکمیل و ارسال فرم اطلاعات متقاضیان ثبت نمایید.

4.         برای ثبت‌نام ارسال تصویر کارت ملی جهت تأیید مشخصات و تشکیل پرونده الزامی است.

5.         پس از ثبت‌نام، سایر مراتب از طریق ایمیل و تلفن همراه متقاضی اطلاع رسانی خواهد شد.

برای شروع به کار به عنوان نماینده شرکت فراسان چه مهارت‌هایی باید داشته باشیم؟

آشنایی با کاربرد ابزار پرداختی که قصد بازاریابی دارید (مانند دستگاه کارتخوان)، شناسایی بازار هدف، مهارت بازاریابی، تبلیغات و جذب پذیرنده و در نهایت کاربری کامپیوتر، اینترنت و آفیس جهت تبادل اطلاعات. در مورد نحوه کار با سامانه مدیریت بازاریابی پویش بطور کامل و با تمام جزئیات توسط شرکت آموزش داده می‌شود.

آیا برای اخذ نمایندگی باید دفتر کار تهیه کنیم؟

خیر، داشتن دفتر کار برای اخذ نمایندگی الزامی نیست اما متقاضی می‌تواند پس از اخذ نمایندگی به صلاح دید خود نسبت به راه‌اندازی دفترکار اقدام نمایید.

مزایای دستگاه‌های کارتخوانی که به نمایندگی از شرکت فراسان بازاریابی می‌کنیم چیست؟

1ـ نصب دستگاه برای پذیرنده هیچ هزینه‌ای ندارد و کاملا رایگان است. 2ـ پشتیبانی رایگان است. 3ـ نیازی به مراجعه پذیرنده به بانک نمی‌باشد، 4ـ نیازی به ودیعه‌گذاری یا بلوکه کردن حساب نمی‌باشد. 5ـ دریافت مدارک، عقد قرارداد و نصب دستگاه در محل کار پذیرنده انجام می‌شود. 6ـ در صورت داشتن اجاره‌نامه یا سند مالکیت نیازی به ارائه جواز کسب توسط پذیرنده نیست. 7ـ حساب پذیرنده جهت اتصال به دستگاه کارت‌خوان می‌تواند از هر بانکی باشد (به غیر از انصار، کارآفرین و موسسه کوثر). 8ـ ارائه پنل اختصاصی به پذیرنده جهت مشاهده آنلاین تراکنش‌ها 9ـ ارائه امتیازهایی مانند مودم رایگان، بیمه آتش‌سوزی، تعویض دستگاه کارکرده بانو و ... برای پذیرندگان پرتراکنش به تشخیص ارائه دهنده خدمات پرداخت 10ـ خود نماینده هم می‌تواند با مسئولیت خود و بر اساس درصدی از کارمزدهای تعیین شده نسبت به اجرای طرح‌های تشویقی اختصاصی اقدام نماید.

آیا نصب و پشتیبانی هم به عهده نماینده می باشد؟

خیر، نماینده فقط نسبت به جذب و معرفی پذیرنده اقدام نموده و مسئولیت نصب و پشتیبانی دستگاه POS و همچنین راه‌اندازی و پشتیبانی درگاه پرداخت اینترنتی به عهده PSP بانکهاست.

سامانه مدیریت بازاریابی پویش چیست؟

سامانه مدیریت بازاریابی پویش یکی از محصولات نرم‌افزاری شرکت داده پویشگر فراسان است که علاوه بر یکپارچه سازی نحوه‌ ثبت بازاریابی‌ها بصورت آنلاین، بستر ارائه خدمات جانبی متعددی را در حوزه تجارت الکترونیک فراهم نموده و امکان ارائه اینترنتی خدمات متنوع بانکی و پرداخت در محدوده‌ای فراتر از منطقه یا شهر محل زندگی را فراهم می‌کند، جهت کسب اطلاعات بیشتر فایل راهنما را دانلود و مطالعه نمایید.

آیا برای کار با سیستم‌های مربوطه به تخصص یا دانش خاصی نیاز دارم؟

خیر، محیط کاربری سامانه مدیریت بازاریابی به زبان فارسی طراحی شده و کار کردن با آن بسیار ساده و کاربر پسند است و شما نیازی به دانش فنی خاصی ندارید. ضمن اینکه تمام مراحل راه اندازی سامانه توسط شرکت فراسان انجام می‌شود و همراه با تحویل سامانه مستند آموزش کار با پنل مدیریت و سایر بخش‌های مربوطه برای نماینده ارسال می‌شود.

برای اخذ نمایندگی شرکت فراسان چه میزان سرمایه‌ لازم است؟

تهیه و راه‌اندازی محصولات نرم‌افزاری شرکت فراسان برای متقاضیان هزینه دارد، که در فایل راهنمای اخذ نمایندگی و فرم ارزیابی کاربردها و تعرفه‌ها بطور کامل توضیح داده شده است، اما برای اعطای نمایندگی و یا تمدید قرارداد نمایندگی هیچ هزینه‌ای از متقاضی دریافت نمی‌گردد. مسئولیت سایر هزینه‌های مربوط به امور نمایندگی مانند تهیه دفتر، تجهیزات، تبلیغات و ... به عهده نماینده می‌باشد.

نماینده شرکت فراسان در چه محدوده‌ای می‌تواند فعالیت داشته باشد؟

در صورت اخذ نمایندگی در سطح استان محل اقامت مطابق با مفاد قرارداد مجوز فعالیت خواهید داشت.

طرح سوال و مشاوره

سوالات خود را در خصوص اخذ نمایندگی از طریق یکی از کانال‌های زیر مطرح نمایید.

ساعت پاسخگویی روزهای غیر تعطیل 8:15 الی 16:00 و پنجشنبه‌ها 8:15 الی 12:30

تلفن : 03133462511

شماره پیام رسان : 09037692176

پاسخگویی آفلاین از طریق پیام رسان حداکثر در 3 ساعت :


ایمیل : support@farasan.ir

سامانه پیام کوتاه: 30004005334005

سامانه پشتیبانی : support.farasan.ir

آدرس: اصفهان ـ خیابان امام خمینی ـ مجتمع تجاری و اداری الماس ـ طبقه 4 ـ واحد 401

دی ان ان